Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vissezonas riepas

Vissezonu riepas ir šķietami ērts risinājums, jo nav nepieciešamības satraukties par riepu maiņu atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem mainoties braukšanas apstākļu sezonām. Parasti vissezonu riepas tiek apzīmētas ar burtiem M+S, kas nozīmē Mud and snow (dubļi un sniegs). Ideāli piemērotas tiem, kuri ar auto nepārvietojas ļoti daudz un ļoti tālu. Pirms vissezonu riepu uzstādīšanas, ieteikums izvērtēt visus par un pret un arī apskatīt laika prognozi ilgākam laika posmam, lai cik jocīgi, tas arī neliktos. Tas ir vajadzīgs tādēļ, lai saprastu to, kāda provizoriski būs ziema un laikapstākļi, lai nekļūdītos ar riepu izvēli. MMKseviss.lv darbinieki palīdzēs ar pareizo riepu izvēli, iegādi un arī uzstādīšanu.

Vissezonas riepu īpašības

Tās ir veidotas no atšķirīga gumiju sakausējuma kā vasaras un ziemas riepas. Tās mēdz dēvēt arī par Rietumeiropas un Centrāleiropas riepām, jo ir piemērotas braukšanai līdz 0 grādiem. Ziemas Latvijā mēdz kļūt arvien siltākas, ar dažiem izņēmumiem, protams, taču nereti temperatūra mēdz būt zemāka. Tāpat šīs riepas būs atbilstošas tiem, kas ziemā brauc maz un nebrauc tālu. Tiek uzskatīts, ka šāda tipa riepas ir visuzticamākās tieši agros pavasaros un vēlos rudeņos. Protektora raksts tiek veidots speciāli piemērots dažādu raksturlielumu optimālajiem rādītājiem.

Vissezonas riepu priekšrocības

Ņemot vērā to, ka vissezonas riepas jau gadiem ilgi ir populāra izvēle arī pie mums Latvijā, apskatīsim, kādas ir to priekšrocības.

  • ietaupīts laiks un nauda. Nav stresa par to, ka varētu nokavēt riepu mainīšanas termiņu un nav jāizdod papildus naudas summa par riepu maiņu servisā;
  • nav jāatrisina problēma par riepu uzglabāšanu. Mainoties sezonām, jāmaina riepas un jāsaprot, kur un kā nevajadzīgo riepu komplektu uzglabāt. Ar vissezonas riepām šādu problēmu nav.
  • dabai draudzīgs risinājums. Nav noslēpums, ka dažāda veida piesārņojums ir problēma visā pasaulē. Izlietotās riepas, kas tiek nepareizi pārstrādātas vai vienkārši izmestas, šo problēmu nerisina, tādēļ, lietojot vissezonu riepas, nedaudz bet tomēr palīdzam dabai.

Ienāc un izvēlies – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.