Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Koknesē pārbūvē plītis

Akciju sabiedrības “Latvijas gāze” speciālisti šodien Koknesē daudzdzīvokļu māju plītīm sāk pieslēgt dabasgāzi.

Akciju sabiedrības “Latvijas gāze” speciālisti šodien Koknesē daudzdzīvokļu māju plītīm sāk pieslēgt dabasgāzi. Pieslēgšanas laikā plītis pārbūvē, jo iepriekš tām izmantoja sašķidrināto gāzi.
Pieslēgšanas laikā jāpārbūvē apmēram piecsimt plīšu, ko “Latvijas gāze” veic par saviem līdzekļiem. No iedzīvotājiem vienīgi prasa, lai viņi pārbūves laikā būtu mājās, kā arī samaksātu par iepriekš patērēto sašķidrināto gāzi.
— Mēs kopā ar “Latvijas gāzes” Jēkabpils iecirkņa darbiniekiem pārbaudīsim, vai par gāzi samaksāts, — sola SIA “Latvijas propāna gāze” Aizkraukles iecirkņa vecākais meistars Modris Auermanis. — Var gadīties, ka lielākie parādnieki var vispār palikt bez gāzes.
Pēc koknesiešu plīšu pārbūves un dabasgāzes pieslēgšanas visas piecas Kokneses sašķidrinātās gāzes pazemes grupas, kur uzglabāja sašķidrināto gāzi, nojauks. To darīs tā pati firma — SIA “Gāze—komunālserviss”, kas izbūvēja Kokneses dabasgāzes sistēmu. Līdz ar to 83000 latu vērto “Latvijas gāzes” apmaksāto Kokneses pagasta daļējās gazifikācijas projektu varēs uzskatīt par pabeigtu.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.