Ceturtdiena, 29. janvāris
Kārlis, Spodris
weather-icon
+-11° C, vējš 3.13 m/s, A vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Remontē Daudzevas dzelzceļa staciju

Jaunjelgavas novadā sākts Daudzevas dzelzceļa stacijas remonts. Vairāk nekā 100 gadu vecajai ēkai krāso fasādi, darbi notiek arī iekšpusē.

Strādnieki Daudzevas stacijai maina savu laiku nokalpojušās ārsienu koka daļas un ēku krāso. Savukārt iekšpusē betonē grīdas, sienas noklāj ar riģipša plāksnēm, iekārto jaunas sanitārās telpas. Pēc remonta ievērojami uzlabosies dzelzceļa strādnieku darba un sadzīves apstākļi.
Uzņēmuma “Latvijas dzelzceļš” preses sekretārs Māris Ozols informē, ka būvdarbus plānots pabeigt līdz šīgada beigām. Citas stacijas dzelzceļa līnijā Jelgava—Krustpils Aizkraukles pusē remontēt pagaidām nav plānots. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.