Staburagā amatierteātra “Pirmā prognoze” pirmizrāde un Jāņu balle
Sākums: 21:00 24.06.2022
24. jūnijā pulksten 21 Vīgantes parka estrādē — Staburaga amatierteātra “Pirmā prognoze” pirmizrāde — Anitas Grīnieces viencēliena “Raganiņu Jāņi” iestudējums. Pēc izrādes — Jāņu balle kopā ar Mariku un Druvi.
Marelis komentē:
Jaunjelgavas ielās sāk aku vāku sakārtošanu. Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem
Kāpēc tas jādara par pasvaldības naudu. Cauri brauc visa tranzita satiksme un boja ielas, bet iedzivotajiem par to jamaksa. Lai valsts finanse šos darbus. Ar tranzītu citi pelna naudu, bet[...]
Boris komentē:
Kopā līdz uzvarai! “Mēs vienkārši nedrīkstam apstāties.” Biedrība jau 12 gadus palīdz Ukrainas armijai (video)
Lelde and crew around her are the best people I know. Dedicated, honest and helping Ukraine with full power for many years. Big greetings from Bratislava, Slovakia.
Margarita komentē:
Jaunjelgavas ielās sāk aku vāku sakārtošanu. Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem
Lai akas netiktu "iedauzītas " uz leju bija jāsāk ar ātruma ierobežojumiem. Ne reizi vien šis jautājums tiek pacelts (katru gadu pa vairākām reizēm),bet atbildes vēl joprojām nav.