Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dāvanas meitenēm jebkuros svētkos

Jebkura sieviete ir pelnījusi skaistas lietas savā dzīvē. Neatkarīgi vai tā ir mamma, meitene, meita, vecmāmiņa vai jauka darba kolēģe. Dāvanas meitenei, piemēram, Ziemassvētkos vai Valentīndienā, kungi mēdz izraudzīties īpaši rūpīgi, jo šie svētki simbolizē siltumu un mīlestību. Mīlestības pilna atpūta, romantiskas vakariņas, dāvanu karte fotostudijā vai kādā iecienītā veikalā vai salonā – izvēles iespējas pietiek un neziņa par to, ko dāvināt, tiks aizmirsta. Neatkarīgi no tā, vai dāma ir saimnieciska, eleganta, nedaudz asu izjūtu cienītāja, mīloša mamma un sieva, viņa ir pelnījusi tikai to labāko, kas arī ir atrodams Davanuserviss.lv piedāvājumā.

Kā atrast ideālo dāvanu?

Lai izraudzītos piemērotāko un jaukāko dāvanu meitenei, iespēja izvēlēties dažādus filtrus. Vislabāk ņemt vērā dāmas vecumu, hobijus un aizraušanos, svētkus, kuros dāvana tiks pasniegta, kā arī to, kas pavisam noteikti nav saistošs, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi ar nepiemērotas dāvanas iegādi. Katra dāvanu karte ir kā mazs (vai dažkārt liels) piedzīvojums, kas emocijām liks kūsāt vēl ilgu laiku. Lidojumi virs Rīgas vai romantisks lidojums gaisa balonā, romantiskas vakariņas un atpūta divatā vai arī jautrs spēļu vakars kādā no kvestu istabām, fotosesijas pie profesionāliem fotogrāfiem, dažādu žurnālu abonementi, teātra un operas izrādes – sarakstu varētu turpināt vēl ilgi.

Cenas un dāvanu kartes saņemšana

Cenas dāvanu kartēm ir dažādas, taču visas ir draudzīgas un noteikti adekvātas piedāvājumam. Dāvanu kartes pieejamas dažādos cenu diazaponos un sagādās patīkamu pārsteigumu ikvienam, kas šādu dāvanu saņems. Par pārdesmit eiro ir iespējams iegādāties dāvanu karti, kas sniegs prieku ikvienam. Iespējams iegādāties arī Dāvanu servisa dāvanu karti, kas ir naudas summa, kuru dāvanu kartes saņēmējs var lietot pēc sirds patikas. Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir trīs gadi, kas nozīmē, ka divus no tiem varēsiet dāvanu karti izmantot kā iegādāto pakalpojumu, savukārt trešajā gadā izmantot kādu pakalpojumu kartes vērtībā. Tās tiek piegādātas elektroniski dāvanas saņēmēja vai dāvinātāja e-pastā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.