Šonedēļ Latvijā valdīs cikloni, līdz ar to lielākoties gaidāms mākoņains laiks un vietām līs — prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra.
Šonedēļ Latvijā valdīs cikloni, līdz ar to lielākoties gaidāms mākoņains laiks un vietām līs — prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra.
Pūtīs mēreni dienvidaustrumu, dienvidu, dienvidrietumu, rietumu vēji ar ātrumu 3 līdz 11 metru sekundē, bet dažbrīd brāzmās vēja ātrums sasniegs 15 metru sekundē.
Nedēļas pirmajā pusē naktī gaisa temperatūra būs +2, +8 grādi, bet dienā svārstīsies ap +10, +15 grādiem. Nedēļas otrajā pusē kļūs par pāris grādiem vēsāks, un nakts stundās Vidzemē iespējamas salnas.
Nedēļas nogalē Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks, un vietām līs. Pūtīs dienvidrietumu, rietumu vējš ar ātrumu 4 līdz 9 metri sekundē, jūras piekrastē brāzmās sasniedzot ātrumu 15 metru sekundē. Sestdien gaisa temperatūra naktī būs +3, +8 grādi, bet dienā +11, +16 grādu. Svētdien dienvidu vējš “atnesīs” siltāku gaisu, un gaisa temperatūra paaugstināsies pat līdz +18 grādiem.