Trešdiena, 18. februāris
Kora, Kintija
weather-icon
+-8° C, vējš 3.61 m/s, DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Visur kopā

Iršu vidējās paaudzes deju kolektīvam “Irši” un Kokneses kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Liepavots” vasara jau saplānota — abi kolektīvi dosies ceļojumā uz Slovakiju.

Iršu vidējās paaudzes deju kolektīvam “Irši” un Kokneses kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Liepavots” vasara jau saplānota — abi kolektīvi dosies ceļojumā uz Slovakiju. Tagad kolektīvi gatavojas rajona kopmēģinājumam, kurš notiks 19. maijā. Nule abi kolektīvi dejoja Jurģu dienas sadancī Neretā, kur piedalījās seši kolektīvi no Aizkraukles rajona un viens no Rīgas.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.