Vakar Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 11, durvis vēra jauns veikals “Sunamif”. Veikalā ir plaša suvenīru, bižutērijas, floristikas materiālu, aksesuāru un tekstilizstrādājumu izvēle.
Vakar Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 11, durvis vēra jauns veikals “Sunamif”. Veikalā ir plaša suvenīru, bižutērijas, floristikas materiālu, aksesuāru un tekstilizstrādājumu izvēle.
Veikala “Sunamif” īpašnieki ir divi jauni aizkrauklieši — Jeļena Harlana un Ingars Darbiņš, pārim Aizkrauklē pieder arī fotosalons “Astra”. Ingars Darbiņš stāsta, ka abi ir jauni uzņēmēji, firmu nodibinājuši tikai šīgada pavasarī. “Pētījām citu veikalu piedāvājumu, cenas un, galvenais, domājām par pircējiem. Veikalā centīsimies piedāvāt daudzveidīgas lietas — tā, lai sev kaut ko var izvēlēties gan piecgadīgs bērns, gan pensionārs. Domāju, ka līdz šim Aizkrauklē nevienā veikalā vienuviet nav tik plašas izvēles, lai iegādātos dāvanas un skaistumlietas, turklāt par samērā zemām cenām,” stāsta veikala īpašnieks. Vēlāk veikalā varēs iegādāties arī dāvanu kartes, lai jubilārs sev dāvanu izvēlas pats. Veikala atklāšanas dienā tajā drūzmējās pircēji, īpašnieki viņus cienāja ar dzirkstošo vīnu un šokolādes konfektēm, aicinot tirgotavu apmeklēt arī turpmāk.