Trešdiena, 11. februāris
Laima, Laimdota
weather-icon
+-14° C, vējš 0.64 m/s, D-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Jautājums

— Kāds notikums aizvadītajā nedēļā jums šķita visnozīmīgākais?

Laima Cielava
no Rīteriem
— Negaiss nedēļas nogalē Rīgā, Ziepniekkalnā. Zibens spērienā sagruva četras garāžas. Ka zibens var izraisīt bumbai līdzīgu sprādzienu, tas man bija jaunums un vēl vairāk pastiprināja bailes no negaisa.
Roberts Kļaviņš
Jaunkalsnavā
— Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki Aglonā. Pārsteidza lielais jauniešu, kuri tajos piedalījās, skaits. Patīkami, ka daļa jaunās paaudzes izvēlas ticības ceļu, jo, iespējams, šie cilvēki nekļūs par dzērājiem, narkomāniem. Pats gan ne reizi šajā dienā Aglonā neesmu bijis.
Rasma Taukule,
koknesiete
— Gan kārtējie ūdens upuri, kuri papildina šīs vasaras drūmo statistiku, gan no  Krievijas puses gaidāmie dūmu mākoņi. Ja tie tiešām sasniegs Latviju, tad papildus neciešamajai tveicei smaksim no bezgaisa. Arī naktīs nav glābiņa no karstuma.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.