
Biedrība “Upmales mantinieki” ar projektu “Vasara vieno Pilskalni” biedrību projektu konkursā guva 750 eiro lielu pašvaldības atbalstu. Pirmais šī cikla pasākums “Satikšanās Pilskalnē Līgo dienas noskaņās” notiks jau 19. jūnijā pulksten 11.
Biedrības vadītāja Lidija Ozoliņa pastāstīja, ka šajā dienā paredzēta ziedu un ozollapu vainagu vīšana. Gardēžiem noteikti patiks pīrāgu gatavošanas mazā meistarklase “Drosme mēģināt”. Pasākuma organizatori aicina līdzi paņemt arī vecmāmiņas pīrāgu cepšanas recepti. Ne jau klusējot tiks veikti šie darbiņi. Būs sadziedāšanās fonogrammas pavadījumā.
Jūlijā notiks projekta otrais pasākums. Tajā paredzēts piesaistīt zemnieku saimniecību “Čaidāni”, kura nodarbojas ar piena lopkopību. Būs saruna par piena produktiem uzturā un to sagatavošanu, kā arī siera siešanas meistarklase. Interesanta un aizraujoša paredzēta arī noslēguma nodarbība, kura notiks augustā. Tajā tiks gatavoti pašu dārzā audzēto dārzeņu salāti.