Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Top atpūtas namiņš “Ozola stāsts”

Mežmuižā, meža ielokā uz Valles un Kurmenes pagastu robežas, ir “Sarkangalvju” mājas. Tur, Iecavas upītes krastā, Zane Sudrabiņa-Prauliņa un Juris Prauliņš, divi viņu bērni — Regnārs un Rēzija — kopā ar Zanes vecākiem dzīvo mierā un klusumā.
Gabaliņu no šīm mierpilnajām sajūtām viņi vēlas dot arī citiem. Tāpēc nolēmuši vienā no upes līkumiem celt atpūtas namiņu. Ja visi “papīri” laikus būs sakārtoti, ja veiksme nostāsies “Sarkangalvju” pusē, gada beigās namiņš vērs durvis pirmajiem miera meklētājiem.
Zanes un Jura darbadienu rīti un vakari paiet Salaspilī. Darbs Rīgā, birojā, bet teju visas brīvdienas paiet Zanes vecāku mājās “Sarkangalvjos”. Pagājušajā gadā iesaistījušies konkursā “Laukiem būt!”. Viņu projekts par viesu nama izveidi guvis atbalstu, un ģimene pamazām tuvojas savas idejas īstenošanai.
Braucot ciemos pie Zanes un Jura, vadījos no tā, ko redzēju kartē. No lielā ceļa jānogriežas pa labi. Uz māju ved taciņa, tā šķērso upi, tad 100 metri pa mežu, un klāt būšu. Tā spriedu, kamēr nebiju nokļuvis līdz šai vietai dabā. Tūlīt kļuva skaidrs, ka ar mašīnu līdz mājai neaizbraukšu. Šī bija no retajām reizēm, kad zvanīju saimniekiem, jautāju pēc ceļa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.