Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Supervaroņu sporta diena. Stadionā satikās bruņupurči nindzjas, pirāti, superkaķi, smurfi un daudzi citi tēli

Gintas Grincēvičas foto

Aizkraukles stadionā pulcējās 270 sagatavošanas grupu audzēkņi no 14 Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestādēm un kopā aizvadīja aizraujošu sporta dienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad sporta dienu organizēja Aizkraukles pagasta sākumskolas kolektīvs, pasākumam izraudzīts nosaukums “Mēs esam supervaroņi!”, kā rezultātā stadionā sportoja bruņupurči nindzjas, pirāti, superkaķi, smurfi un daudzi citi tēli.

Pasākums sākās ar svinīgo gājienu, pēc tā dalībnieki kopīgi iesildījās un devās uz kādu no 18 sagatavotajām stacijām. Tajās komandām vajadzēja veikt dažādus veiklības pārbaudījumus — izlīst cauri riņķim, noiet pa līdzsvara dēli, vadīt bumbu, rāpties pāri sienai un daudzas citas aktivitātes.

Ik gadu pasākumu rīko cita izglītības iestāde, šogad to uzņēmās Aizkraukles pagasta sākumskolas komanda — iestādes direktore Inese Kalnozola, metodiķe Lelde Jaroševiča un sporta skolotājs Mārtiņš Lielups. “Pasākums bērniem ļāva iepazīt vienam otru, sniedza pozitīvas emocijas, kā arī ļauj pilnveidot uzvedības prasmes publiskā vietā. Lielākais gandarījums bija prieks bērnu sejās un laimes sajūta,” par pasākumu sacīja I. Kalnozola. Dienas noslēgumā supervaroņi saņēma balviņas. Daudziem iemirdzējās acis, kad stadionā parādījās īpašie viesi — supervaroņi Čeiss un Skaja no multfilmas “Ķepu patruļa”. Sporta dienu bērni noslēdza ar kopīgu deju, ko jau iepriekš bērnudārzos bija apguvuši. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.