Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Satikšanās 10 mirkļos. Daudzevas saieta namam 10 gadu jubileja (pēc rekonstrukcijas)

Baibas Skabas foto

Piektdienas, 22. septembra, vakarā visi ceļi veda uz Daudzevu, kur tika aizvadīts saieta nama 10. jubilejas (pēc rekonstrukcijas) pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2012. gada vasarā ar Lauku atbalsta dienesta, Zemkopības ministrijas un Eiropas Savienības līdzfinansējumu un atbalstu tika sākts projekts “Saieta nama rekonstrukcija Jaunjelgavas novada Daudzeses pagastā”. Nākamajā gadā — 2013. gada 28. septembrī — notika atklāšanas koncerts “Sanāciet, mīļie ļaudis!”.

Zāle tika paredzēta 80 cilvēkiem, bet visiem vietas nepietika. Daudziem bija jāstāv gaitenī. Tieši tāpat arī 10. jubilejas vakarā. Sarīkojumu vadīja dziedātājs Ainars Bumbieris, kurš Daudzevas saieta namā viesojies ne reizi vien. Tas gan nenozīmēja, ka saieta nama ilggadējā vadītāja Rudīte Nāzare varēja mierīgi vērot pasākumu. Viņa atminējās gan to, kā rekonstrukcijas darbi sākās, gan kādu interesantāku gadījumu no gadu gaitā pieredzētā, kā arī sveica saieta nama pašdarbības kolektīvus un draugu kolektīvus.

Mazajā saieta namā darbojas sieviešu koris “Daudzeva” deju kopa “Kvēlziedes” un amatierteātris, kas arī 10. jubilejas gaidās. Visi trīs kolektīvi sniedza arī priekšnesumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atmiņās dalījās un 10 gadu jubilejā sveica kādreizējais Daudzeses pagasta pārvaldes vadītājs Guntis Ozoliņš, bijušais Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks un bijusī Jaunjelgavas novada domes projektu vadītāja, tagadējā Seces un Staburaga pagastu pārvaldes vadītāja Gundega Zarāne.

Apsveikuma vārdus teica arī Aizkraukles novada Kultūras pārvaldes vadītāja Anta Teivāne, Daudzeses pagasta pakalpojumu centra vadītāja Signe Gaigalniece, Jaunjelgavas apvienības pārvaldes vadītāja Gunta Zvaigzne-Avakova, Jaunjelgavas kultūras centra direktore Sandra Smona.

Sveicēju vidū bija mazie un lielie daudzevieši un viesi: PII “Čiekuriņš”, Daudzeses pamatskola, senioru biedrība “Sudrabegles”, tuvākie kaimiņi un draugi — Seces kultūras nama vadītāja Astrīda Mencendorfa un amatierteātris “Dūdenīši”, Staburaga saieta nama vadītāja Signe Sniedze un amatierteātris “Pirmā prognoze”, Sunākstes saieta nama vadītāja Vineta Lavrenoviča un sieviešu vokālais ansamblis “Mežaroze” (vadītāja Sandra Spruča), Jaunjelgavas senioru deju kopa “Vīzija” (vadītāja Meta Šlesere), kā arī Zuzīte un Bārdiņš no Burbuļciema jeb Iveta un Jānis Kraševski, Juris Babris un Zigurds Feils no leļļu teātra “Tims” un Birzgales amatierteātris “Laipa”.

Pēc svinīgā pasākuma sanākušie nobaudīja svētku kūku, vēroja salūtu un priecājās ballē, kurā dziedāja Ainars Bumbieris.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.