Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Liepājas autobusu parks: pārvadātājs ir tikai izpildītājs

Lai gan pa Aizkraukles novada ceļiem nu brauc jauni skaisti autobusi ar “Liepājas autobusa parka” logo, sākumā tas vairāk sagādāja problēmas nekā prieku. Neizpildīti reisi, pieturās palikuši pasažieri, problēmas iegādāties biļeti ar maksājumu karti, ceļu un maršrutu nepārzināšana — tās bija problēmas, ar kurām nācās saskarties braucējiem. Nu pagājuši trīs mēneši, uzņēmuma mājaslapā ieraksti par neizpildītiem reisiem parādās arvien retāk, un arī redakcijā arvien mazāk sūdzas par problēmām ar sabiedrisko transportu.
Kāda situācija šajā jomā novadā ir šobrīd, “Staburagam” pastāstīja “Liepājas autobusu parka” valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns un uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Edgars Dupats.
“Uzņēmuma ikdienas darbā neiesaistos, taču, ņemot vērā to, ka pārvadājumus Ogres un Aizkraukles novadā 1. jūlijā sākām ar problēmām, gribētu skaidrot situāciju. Atzīstam, sākumā darbā bija neizdarības no mūsu puses, būtu muļķīgi to noliegt. Taču darbu sākām, balstoties uz iepriekšējo pieredzi Pierīgas reģionā, kur šo pārvadājumu uzsākšana pēc būtības bija daudz sarežģītāka. Paļāvāmies, ka Ogres un Aizkraukles reģionu pārzinām, saprotam maršrutus, līdz ar to nevajadzētu būt tādām problēmām kā Pierīgā. Taču diemžēl kļūdījāmies savos pieņēmumos. Daudzas lietas noteikti vajadzēja paveikt krietni ātrāk pirms 1. jūlija. Droši vien, ka vajadzēja jau laicīgi apsēsties pie sarunu galda ar iepriekšējo pārvadātāju un pārrunāt, ko un kā pārņemam. Savas kļūdas esam apzinājuši, dabūjuši arī kārtīgu pērienu par tām. Pelnītu. Šobrīd ņemam vērā gan to, ko mums saka pašvaldība, gan to, ko saka iedzīvotāji, cenšamies uzlabot darbu, mums Aizkrauklē strādā lieliska dispečere, kura vada visu procesu šeit uz vietas. Esam gatavi pilnveidoties, varbūt ne viss izdosies ar pirmo reizi, taču centīsimies izdarīt visu, lai cilvēki būtu apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem,” ievadā stāsta Edgars Dupats.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.