Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS JUMS ATVAINOJAS

2022. gada 6. jūlijā

Mēs Jums, mūsu pasažieri, atvainojamies par to, ka netikāt laikā uz darbu, nevarējāt aizvest laicīgi bērnus uz bērnudārzu, nepaspējāt uz vilcienu tālākam braucienam, netikāt mājās laikā pie tuviniekiem.

“Liepājas autobusu parka” atbildība

Mēs pārņēmām pasažieru reģionālo pārvadājumu pakalpojuma izpildi Ogres un Aizkraukles reģionos ar 1. jūliju. Pirmajās pakalpojuma sniegšanas dienās savu darbu neesam izpildījuši līdz galam, ir nācies atcelt vairākus reisus.

Sākums mums ir bijis tiešām sarežģīts. Nepieredzējām gaidīto atsaucību, šoferiem piedāvājot darbu un konkurētspējīgāku atalgojumu, nekā pie iepriekšējā pārvadātāja. Vienlaikus uzņēmuma iespēju nodrošināt pakalpojumu ietekmējis neparedzēti lielais darba nespējas lapu skaits uzņēmumā.

Ko mēs darām, lai situāciju iespējami ātri atrisinātu

  • Turpinām aktīvu darbu pie jaunu autobusu vadītāju piesaistes. Aicinām darbā joprojām dīkstāvē esošos un nenodarbinātos šoferus, kas iepriekš apkalpoja Ogres un Aizkraukles maršrutus.
  • Pārkārtojam iekšējos resursus tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu plānoto reisu norisi Ogrē un Aizkrauklē, piesaistot autobusu vadītājus no Liepājas un Pierīgas.
  • Tiek palielināta zvanu centra kapacitāte, lai gadījumos, kad notiek reisa atcelšana vai aizkavēšanās, iedzīvotāji var ērti un ātri mūs sazvanīt: Ogrē: 80700004, Aizkrauklē: 80700006.
  • Pašlaik jaunie kases aparāti nepieņem norēķinus ar VISA kartēm — gaidām, kad tiks sertificēti norēķinu aparāti. Jautājums būs atrisināts, vēlākais, līdz 15.07. Vienlaicīgi šobrīd veicam atkārtotu, padziļinātāku darbinieku apmācību ar kases aparātiem.

Visas nepilnības plānojam nogludināt ne vēlāk kā līdz 18. jūlijam.

Leonīds Krongorns,

“Liepājas autobusu parka” valdes priekšsēdētājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.