Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielā Talka šogad 30. aprīlī

Aicinot sabiedrību rūpēties par vides sakopšanu, atveseļošanu un labiekārtošanu, šī gada 30. aprīlī jau 15. reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Lielā Talka. Tās ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts veikt sakopšanas un labiekārtošanas darbus gan savas mājas, gan pašvaldības teritorijā. Savukārt par Lielās Talkas 2022 vadmotīvu šogad izvēlēts skolēnu konkursa laureātu sauklis “Celies, posies, iesaisties!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad, 30. aprīlī, Lielā Talka norisināsies jau 15. gadu. Tās laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, lai kopīgiem spēkiem tuvotos mērķim – Latvija kā tīrākā un sakoptākā vieta pasaulē. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad tiks saglabāts SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkas formāts, kā arī tradicionālās daudzskaitlīgās talkas, ievērojot tā brīža valstī noteiktos pulcēšanās noteikumus. Savukārt tuvojoties talkai, tiks atvērtas Lielās Talkas kartes, kurās būs iespējams atzīmēt savu atkritumu savākšanas, labiekārtošanas un SOLO talku.

Lai aktualizētu nepieciešamību rūpēties par vidi un saglabāt to tīru nākamajām paaudzēm no 2020. gada 17. decembra līdz 2021. gada 1. decembrim norisinājās skolēnu konkurss “Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa.” Par konkursa uzvarētājiem kļuva Ata Kronvalda Durbes pamatskolas skolnieču Samantas Pabērzes un Madaras Gaules iesniegtais darbs. Konkursa laureātu aicinājums “Celies, posies, iesaisties” kļuva par šī gada Lielās Talkas 2022 saukli un galveno vadmotīvu! Lielās Talkas konkursa organizatori izsaka pateicību visiem skolēniem, kuri piedalījās konkursā un dalījās idejās par to, kā saglabāt vidi tīru nākamajām paaudzēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.