Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknese izsludina publisko apspriešanu

1905. gada iela Koknesē. Labajā pusē tūrisma informācijas centrs. Foto no google.com/maps

Aizkraukles novada pašvaldība informē, ka Kokneses apvienības pārvalde izsludinājusi publisko apspriešanu, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par gājēju promenādes izveidi no Kokneses tūrisma informācijas centra līdz Rūdolfa Blaumaņa ielai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Promenādes izveides mērķis ir radīt ikvienam pieejamu, funkcionāli ērtu, drošu un estētiski augstvērtīgu publisko ārtelpu. Šobrīd no tūrisma centra līdz Blaumaņa ielai ved asfaltēts celiņš, taču tā malā ir nekopta teritorija ar mazdārziņiem. Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja Agrita Vagoliņa norāda, ka mazdārziņu teritoriju, saskaņojot ar to apsaimniekotājiem, paredzēts atbrīvot no nekvalitatīvā apauguma, atstājot vērtīgos augļu kokus un krūmus.

Promenādes izveides projekts paredz izbūvēt bruģētu gājēju celiņu četru metru platumā, laukumu izbraukuma kafejnīcas novietošanai, velosipēdu novietni, atpūtas soliņus, dekoratīvos stādījumus, tur būtu dzeramā ūdens brīvas pieejas krāns, atkritumu urnas, laukums būtu apgaismots un ar videonovērošanu. Ar projekta skici un aprakstu var iepazīties Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā.

Publiskā apspriešana paredzēta līdz 6. oktobrim. Iedzīvotāji savus viedokļus var sūtīt e-pastā: koknese@aizkraukle.lv vai iesniegt klātienē Melioratoru ielā 1, Koknesē. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.