Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ekskluzīvas un modernas mēbeles Latvijā

Kates mēbeļu salons jau 25 gadus piedāvā mēbeļu iegādes pakalpojumus jebkuram interesantam gan mājokļa, gan biroja telpu iekārtošanai. Plašais piedāvājums ietver visu, sākot no virtuves krēsliem un beidzot ar mūsdienīgām biroja mēbelēm. Papildus iespējams saņemt arī dizainera konsultāciju gan klātienē, gan attālināti, kā arī audumu speciālista ieteikumus, lai telpas vizuālais izskats radītu tieši tādu atmosfēru, kādu klients ir iztēlojies. Laiks, kad visos mājokļos un darba vietās varējām redzēt vienādus mēbeļu komplektus ir palicis pagātnē. Ar mēbeļu un interjera aksesuāru palīdzību ir iespējams atspoguļot savu iekšējo pasauli, domas un arī radīt pozitīvas enerģijas plūsmu, produktīvākam darbam un pilnvērtīgiem atpūtas brīžiem.

Ar ko jāsāk mēbeļu izvēle

Lai veiksmīgāk izvēlētos piemērotus mēbeļu komplektus, nepieciešams definēt telpas nozīmi un funkcijas. Noteikti jāveic precīzi mērījumi, lai novērstu nepatīkamus pārsteigumus un izvairītos no liekiem tēriņiem. Mēbeles ir ilgtermiņa ieguldījums un īpaši tas attiecas uz ekskluzīvām dažāda tipa mēbelēm, tostarp virtuves iekārtām. Jāveic aptuvenais plānojuma uzmetums, lai saprastu kur un kādā izkārtojumā mēbeles tiks novietotas. Par to, vai vieglāk plānot tukšu telpu vai tādu, kurā jau kaut kas atrodas, viedokļi atšķiras, taču salona Kate speciālisti palīdzēs nonākt pie pareizajiem lēmumiem. Laiku, kuru pavadām mājās atpūšoties vai darbā strādājot, nedrīkst novērtēt pārāk zemu, tādēļ ir jāvelta īpaša uzmanība tam, lai telpu iekārtojums būtu tieši tāds, kādu esam iztēlojušies gan izskata, gan funkciju ziņā.

Iegādes iespējas un piegāde

Kate.lv interneta vietnē ir iespējams iepazīties ar mēbeļu sortimentu ar mūsdienīgas virtuālās tūres starpniecību. Dzīvojam steidzīgā un mainīgā laikmetā un skaidrs, ka ne visiem ir laiks un iespējas apmeklēt mēbeļu salonu, vēl jo vairāk, ja tas neatrodas pilsētā, kurā dzīvojat. 360 grādu tūre palīdz iepazīties ar veikala piedāvājumu, saņemt konsultācijas un iepirkties interneta veikalā. Veikals nodrošina piegādi uz klienta adresi un ar prieku nodrošina piegādi uz ārzemēm. Interneta vietnē ir iespējams iepazīties ar aktuālo izcenojumu piegādes un montāžas pakalpojumu sniegšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.