Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dvēsele izskan dzejā. Aplausus izpelnās Sandras veltījums Aizkrauklei

Ivetas Skabas foto

Septembrī, dzejas mēnesī, tā ienāk visur, arī Aizkraukles novada centrālajā bibliotēkā. Par to liecina dzejas grāmatu izstāde. Šonedēļ dzejas cienītāji pulcējās literāri muzikālajā pēcpusdienā “Dvēsele dzejā”, kas aizritēja sirsnīgā noskaņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savu dzeju lasīja Aizkraukles puses dzejniece Sandra Vanaga. Sanākušie noklausījās dzeju, kas rakstīta gan agrākos gados, gan arī pēdējā laikā. Lai gan Sandra teic, ka dzeja neatnāk pie viņas katru dienu, izskanēja dzejoļi, kas veltīti mammai, dzejas rindās ievītās bērnības atmiņas. Tā kā Sandrai patīk būt dabā, ir rakstīta dzeja par dabas norisēm, citkārt tās ir spēcīgas emocijas, kuras tiek izliktas uz papīra, citkārt naktī nosapņots sapnis. Reiz dzejolis uzrakstīts, braucot vilcienā un redzot uz lauka dzērves. Aplausus izpelnījās Sandras veltījums Aizkrauklei un citi dzejoļi. Sandrai piemīt talants saskatīt kaut ko īpašu kādā ziedā, zarā, taurenī vai Daugavas ūdeņos. Viņas iemūžinātie mirkļi bija apskatāmi fotoizstādē. Pasākumam muzikālo ietērpu radīja Aizkraukles novada Interešu izglītības centra jaunie mūziķi Artūra Zemnieka vadībā un Aizkraukles Mūzikas skolas audzēkņi ar skolotāju Līgu Butāni.

Reiz intervijā “Staburagam” Sandra Vanaga teica, ka viņas laimes brīži ir dāvināt prieku citiem. Tas Sandrai izdevās, lasot savu dzeju, kā arī sanākušajiem uzdāvinot savu fotoglezniņu. Savukārt Sandra pretī saņēma pateicības vārdus un laba vēlējumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.