Pirmdiena, 22. septembris
Māris, Mārica, Maigurs
weather-icon
+14° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Spēlē “Jaunie Rīgas sargi” iesaistās Aizkraukles rajona jaunieši

Aizkraukles novada stadionā sākušās patriotiskās piedzīvojumu un izaicinājuma spēles “Jaunie Rīgas sargi” otrās kārtas sacensības, kurās komandas no Aizkraukles rajona sagaida dažādi izaicinājumi un pārbaudījumi.  Spēli vada grupas „Gain Fast” solists Kaspars Zlidnis.    

“Šī jauniešiem ir lieliska iespēja iegūt praktiskas zināšanas un izjust realitātē karavīru ikdienu. Caur gūtajām iemaņām saprast, ko juta tie latviešu karavīri, kuri piedalījās brīvības cīņās,” saka spēles vadītājs Kaspars Zlidnis

Spēli organizē visā Latvijā. Aizkraukle jau ir 14 pilsēta kura iesaistās spēlē. Spēlei visā Latvijā pieteikušās 400 jauniešu komandu.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.