Ceturtdiena, 14. augusts
Zelma, Zemgus, Virma
weather-icon
+21° C, vējš 0.93 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Arī Riekstiņš gatavs doties vizītē uz Maskavu

Arī ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP) nav saņēmis atteikumu no Krievijas puses viņa iepriekš oktobrī plānotajai oficiālajai vizītei uz Maskavu.

Kā aģentūrai LETA sacīja ministrs, divu valstu ārlietu ministriem ir jātiekas arī sarežģītās situācijās. Ja ielūgums palikšot spēkā, tad Riekstiņš došoties vizītē uz Maskavu.

Kā ziņots, arī Valsts prezidents Valdis Zatlers iepriekš norādīja, ka viņam izteiktais Krievijas puses ielūgums ierasties vizītē Maskavā neesot atcelts. Zatlers pauda gatavību doties uz Maskavu, lai izmantotu iespēju runāt ar Krievijas prezidentu gan par Rīgas un Maskavas attiecībām, gan par starptautiskās politikas aktualitātēm.

Iepriekš tika plānots, ka pēc Latvijas ārlietu ministra vizītes uz Maskavu varētu doties Valsts prezidents.

Kā ziņots, Krievijas vēstniecība Latvijā paudusi asu kritiku par Saeimas pieņemto paziņojumu, kurā nosodīts Krievijas militārais uzbrukums Gruzijai.

Vēstniecība masu medijiem izplatītā paziņojumā Saeimas viedokli dēvēja par vienpusēju un neobjektīvu

Staburags.lv bloku ikona Komentāri