Otrdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija
weather-icon
+13° C, vējš 2.68 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Nomirst pie stūres (papildināts)

Aizkrauklē, pāri Skolas un Spīdolas ielas krustojumam, lēni pārripoja kāda automašīna un, atduroties pret ielas malā stāvošajiem spēkratiem, apstājās. Tās vadītājs bija miris.

Notikušā aculiecinieki stāsta, ka trešdienas rītā 1959. gadā dzimušais Aizkraukles iedzīvotājs izgājis no “Aizkraukles bankas” ēkas, iesēdies automašīnā ”Toyota Hilux”, izgriezies no stāvvietas un sācis braukt pa Skolas ielu. Auto lēnām pārripojis Skolas un Spīdolas ielas krustojumam, un tā vadītājs nav reaģējis uz citu braucēju signāliem.  

Braucamais atdūries pret ielas malā stāvošajām trim automašīnām — ”Volvo S 80”, ”Mazda 323” un ”Ford Mondeo” — un apstājies. Izsaukta policija un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Aizkraukles slimnīcā konstatēta vīrieša nāve.

Policija veic izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kāds bija nāves cēloni. Aizkraukles rajona ceļu policijas priekšnieks Aivars Jančevskis informē, ka automašīnai ”Toyota Hilux” bijusi automātiskā pārnesumkārba. Vīrietis braucienu sācis, taču nav spējis vairs to kontrolēt. Tāpēc auto lēnām pārripojis pāri krustojumam.

Citu cietušo šajā nelaimes gadījumā nav, bojātās automašīnas bija apdrošinātas.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.