Svētdiena, 15. februāris
Alvils, Olafs, Aloizs, Olavs
weather-icon
+-11° C, vējš 1.72 m/s, R-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

— Vai ir gadījies iegādāties bojātu pārtiku?

Rita Laizāne no Kokneses: — Līdz šim man nekādu sūdzību par veikalu produkciju nav bijis.

Rita Laizāne no Kokneses:
— Līdz šim man nekādu sūdzību par veikalu produkciju nav bijis. Veikalā pērku pārsvarā maizi.
Valentīna Saleniece, aizkraukliete:
— Grūti teikt, jo pārtikas derīguma termiņiem nepievēršu uzmanību. Pat tad, ja gadītos ko nekvalitatīvu iegādāties, manai veselībai tas nekaitētu.
Pēteris Māsāns no Sunākstes:
— Ēdu mājās gatavotu ēdienu. Nesen divus mēnešus biju Aizkraukles slimnīcā, un, iepērkoties veikalā “Supernetto”, pārtika ne reizi nebija bojāta vai sliktas kvalitātes.
Ieviņa Aizkrauklē:
— Veikalā “Supernetto” iegādājos ieskābušu pienu, lai gan derīguma termiņš tam vēl nebija beidzies. Ir gadījies nopirkt arī vecu biezpiena sieriņu. Pēc pēdējā laika notikumiem pārtikas tirdzniecībā vairāk domāju par to, ko pērku.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.