Pirmdiena, 16. februāris
Alvils, Olafs, Aloizs, Olavs
weather-icon
+-16° C, vējš 1 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Lieliski ķeras brekši

Agrā 4. maijā rītā devos makšķerēt uz Aiviekstes upi. Copei gatavojos jau iepriekšējā vakarā, sakārtojot rīkus un pēc īpašas receptes vārot iebarojamo putru.

Agrā 4. maijā rītā devos makšķerēt uz Aiviekstes upi. Copei gatavojos jau iepriekšējā vakarā, sakārtojot rīkus un pēc īpašas receptes vārot iebarojamo putru.
Pie upes biju četros no rīta, un, līdzko ausa gaisma, cope varēja sākties. Apmēram ap pusseptiņiem pieķērās kāda lielāka zivs. Cīņa nebija pārāk ilga, un prāvo breksi es prātīgi iemānīju uztveramajā tīkliņā. Vēlāk tuvīnajā veikalā noskaidroju, ka zivs svēra 4,02 kilogramus. Pēc brīža pieķērās vēl viens milzenis, kas svēra 3,07 kilogramus.
Tajā rītā noķēru deviņus brekšus 15 kilogramu kopsvarā.
Mani makšķerēšanas piederumi: “Salmo Supreme” spininga kāts, pārveidots par gruntsmakšķeri ar barotavu, “Pajero” spole, pamataukla — 0,3 mm, pavadiņa — 0,2.
Ēsma: uz āķa liku 8—10 baltos mušu kāpurus.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.