Pirmdiena, 16. februāris
Alvils, Olafs, Aloizs, Olavs
weather-icon
+-16° C, vējš 1 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

“Makrel travel” jaunās telpās

Izmēģinājuma ceļojumos vispirms dodas paši. Uz plašākām telpām Spīdolas ielā 18 nule pārcēlusies Aizkraukles ceļojumu aģentūra “Makrel travel”.

Izmēģinājuma ceļojumos vispirms dodas paši
Uz plašākām telpām Spīdolas ielā 18 nule pārcēlusies Aizkraukles ceļojumu aģentūra “Makrel travel”.
“Makrel travel” Aizkrauklē darbojas kopš pērnā gada novembra. Aģentūras iepriekšējā mājvieta bija Bērzu ielā. “Telpas bija pārāk mazas, turklāt otrajā stāvā, tādēļ noīrējām citas,” stāsta ceļojumu aģentūras vadītāja Baiba Lūse.
“Makrel travel” organizē ceļojumus pa visu pasauli, sadarbības partneri ir Latvijas lielākie tūroperatori — “Tez Tour”, “Novatour”, “Impro”, “Domina travel”, “Relaks tūre”, “Begonija” un citi. Te var iegādāties arī aviokompāniju “AirBaltic” un “Ryanair” aviobiļetes, noformēt vīzas braucienam uz Krieviju un citām bijušās Padomju Savienības republikām. Var uzzināt arī par iespējām atpūsties tepat Latvijā. “Lielai daļai cilvēku ir pārliecība, ka ceļošana ir dārgs prieks,” saka aģentūras vadītāja. “Gribam šo stereotipu lauzt. Laikus plānojot atvaļinājumu, katram cilvēkam iespējams izvēlēties piemērotu ceļojuma maršrutu par pieņemamu cenu. Samērā lēti var ceļot, izmantojot pēdējā brīža piedāvājumus. Šie piedāvājumi ir zināmi vismaz nedēļu iepriekš, nevis pēdējā dienā, kā dažkārt aplami domā.”
Aģentūras darbinieki regulāri dodas informācijas braucienos uz daudzām valstīm, tādēļ spēj klientiem pastāstīt par valsti arī no personīgās pieredzes. “Makrel travel” strādā tieši Aizkraukles rajona iedzīvotājiem. Vairs nav jābrauc uz Rīgu, bet vienuviet var aplūkot visu tūrisma firmu piedāvājumu, ekonomējot laiku un naudu. “Klienti mums ir no visa rajona — no Valles, Kokneses, Skrīveriem, protams, arī no Aizkraukles un citām vietām. Mēs varam katram cilvēkam individuāli izstrādāt ceļojuma plānu. Palīdzam izvēlēties un izlemt, uz kurieni labāk braukt. Pēc ceļojuma vienmēr zvanām klientam un pajautājam par iespaidiem,” tā Baiba Lūse.
Ziemā Aizkraukles rajona iedzīvotāji visbiežāk devās uz Ēģipti un Kanāriju salām. Tagad populārākie galamērķi ir Grieķija, Turcija un Tunisija.
No maija “Makrel travel” veiks arī tūrisma informācijas pakalpojumus — sniegs tūristiem un visiem interesentiem precīzu, plašu un objektīvu informāciju par atpūtas, apskates un naktsmītņu iespējām Aizkrauklē un visā rajonā.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.