Laikam beidzot vajadzēs nopirkt televizoram pulti, citādi es sajukšu prātā. Man tagad svētdienu vakaros jāsēž pie televizora un ik pēc pāris minūtēm jāpārslēdz televīzijas programmas, jo vienlaikus rāda šovus “Zvaigžņu lietus” un “Dejo ar zvaigzni!”.
Laikam beidzot vajadzēs nopirkt televizoram pulti, citādi es sajukšu prātā. Man tagad svētdienu vakaros jāsēž pie televizora un ik pēc pāris minūtēm jāpārslēdz televīzijas programmas, jo vienlaikus rāda šovus “Zvaigžņu lietus” un “Dejo ar zvaigzni!”. Vēl arī Baltijas pirmajā programmā rāda šovu “Divas zvaigznes”, kuru vada Alla Pugačova un Maksims Galkins.
Izabellai patīk visi šovi, bet viņa tik un tā sēž un kritizē kleitas un frizūras. Patiesībā man gribētos teikt: labāk taupīsim elektrību un svētdienas vakaros neskatīsimies televīziju… Vienīgā izeja — iegādāties pulti, lai pati spaida pogas, bet no līdzvērošanas gan droši vien vaļā netikšu, jo Izabellai vajag kādu, kuram uz karstām pēdām paust savu viedokli. Un tas upuris esmu es.
Indriķis