Pirmdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
weather-icon
+1° C, vējš 3.31 m/s, D-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Putins ieceļ Vešņakovu Krievijas vēstnieka Latvijā amatā

Krievijas prezidents Vladimirs Putins atbrīvojis Viktoru Kaļužņiju no Krievijas vēstnieka Latvijā amata un viņa vietā iecēlis bijušo Krievijas Centrālās vēlēšanu komisijas vadītāju Aleksandru Vešņakovu.

Kā aģentūru RBC informēja Krievijas vēstniecības Latvijā preses dienests, Kaļužnijs Latviju pametīs janvāra beigās, bet jaunais vēstnieks Latvijā ieradīsies februāra sākumā.

Latvija ir devusi piekrišanu jaunā Krievijas vēstnieka kandidatūrai, aģentūru LETA iepriekš informēja Ārlietu ministrijas preses sekretārs Ivars Lasis.

Ministrijas rīcībā nav informācijas, kad vēstnieks ieradīsies Latvijā, savukārt pašreizējais Krievijas vēstnieks Latvijā Kaļužnijs pieļāvis, ka vēstnieku maiņa varētu notikt jau februārī.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.