Svētdiena, 22. februāris
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija
weather-icon
+-3° C, vējš 0.89 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Būs svētki ar Maestro

Gatavojoties dziesmu dienai “Daugav’s abas malas”, kura maijā paredzēta Koknesē, Aizkraukles rajona skolu kori tiekas kopmēģinājumos.

Gatavojoties dziesmu dienai “Daugav”s abas malas”, kura maijā paredzēta Koknesē, Aizkraukles rajona skolu kori tiekas kopmēģinājumos. Janvāra beigās Aizkrauklē sadziedājās septiņi 2.— 4. klases kori, bet Koknesē kopmēģinājumā dziedāja trīs Aizkraukles rajona skolu zēnu kori. 17. februārī Jaunjelgavas vidusskolā kopā dziedās 5. — 9. klases kori. Ar koriem darbojas virsdiriģents Eduards Grāvītis no Rīgas, kurš apņēmies strādāt ar Aizkraukles rajona skolu koriem. Paredzēts, ka pavasarī svētkos Koknesē piedalīsies arī komponists Raimonds Pauls.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.