— Vai ticat laika prognozēm? Iveta no Skrīveriem: — Nē. Meteorologu prognozes ir visai aptuvenas un bieži vien nepiepildās.
— Vai ticat laika prognozēm?
Iveta no Skrīveriem:
— Nē. Meteorologu prognozes ir visai aptuvenas un bieži vien nepiepildās. Ne reizi vien tās ir pievīlušas, īpaši, ja ir jābrauc tālākā ceļojumā un jādomā, kādu apģērbu ņemt līdzi. Arī laika zīmju vērošana vairs nelīdz. Savlaik diezgan precīzi varēja noteikt, kāds būs laiks, tagad šie ticējumi neatbilst patiesībai.
Pēteris Beķeris Vietalvā:
— Daba pēdējos desmit gados ļoti mainījusies, tāpēc visai grūti pašiem prognozēt, kāds būs laiks. Savukārt meteorologu prognozes precīzas tikai nākamajai dienai. Prognozēm ilgākam laika posmam ticēt nevar. Arī salu, kurš pašlaik ir Latvijā, tik ilgu un bargu nesolīja.
Aivars Sulainis, neretietis:
— Pēdējā nedēļā prognozes patiešām ir precīzas, un tām var ticēt. Iepriekš gan laika prognozes bieži vien maldināja. Cerams, turpmākajās dienās, kā to sola, kļūs siltāks.