Ja tev spļauj mugurā, tātad tu ej pa priekšu. Ingus Lazdāns kā prioritāti izvirzījis uzņēmējdarbības vides attīstību
09:0124.07.2025
Agita Grinvalde-Iruka
1123
Dalies:
Ingus Lazdāns Aizkraukles novada domē ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības, Latvijas Zaļās partijas saraksta. Deputātu kandidātiem gan pievienojās kā Latvijas Reģionu apvienības pārstāvis, bet šobrīd izvēlējies kļūt par Latvijas Zaļās partijas biedru.
Kas notiek sētas otrā pusē
Ingus Lazdāns ir no Kokneses un jau vairāk nekā 15 gadu ir uzņēmējs, un galvenā motivācija iesaistīties vietējā politikā bijusi tieši nesakārtotā biznesa vide novadā. “Maniem vecākiem Koknesē ir uzņēmums jau no 1998. gada, mēs visa ģimene darbojamies biznesā un šī vide mums ir labi zināma. Taču ar katru gadu situācija kļūst arvien sliktāka, ļoti grūti dabūt darbiniekus, izglītības sistēmā ir daudz nesakārtotu lietu. Man ir trīs bērni un es ļoti labi redzu, kas notiek arī šajā jomā. Vērojot notiekošo, radās pārliecība, ka vēlos iesaistīties vietējā politikā un pats sāku meklēt šādu iespēju. Manī nostirpinājās pārliecība, ka gribu sākt kaut ko mainīt. Taču, lai to izdarītu, man ir jāredz, kas notiek tās sētas otrā pusē,” saka I. Lazdāns.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.