Abu šobrīd vienīgo Aizkraukles rajona pārstāvju motociklu ar blakusvāģi amatieru klasē aizkrauklieša Zigismunda Birkenfelda un iršēnieša Raimonda Vilcāna pirmais starts sacensībās nebija veiksmīgs — puiši tehniskas kļūmes dēļ līdz finišam netika.
Abu šobrīd vienīgo Aizkraukles rajona pārstāvju motociklu ar blakusvāģi amatieru klasē aizkrauklieša Zigismunda Birkenfelda un iršēnieša Raimonda Vilcāna pirmais starts sacensībās nebija veiksmīgs — puiši tehniskas kļūmes dēļ līdz finišam netika. Tomēr jau šonedēļ abi startēs jaunā trasē Aizputē.
Zigismunds Birkenfelds un Raimonds Vilcāns ar motociklu brauc jau kopš pagājušās sezonas, taču šis sportaveids ir diezgan dārgs, un puišiem pērn nebija atbalstītāju, tāpēc piedalīties sacensībās bija problemātiski. Šogad jaunos sportistus nolēma atbalsīt Aizkraukles firmas “Arinwest”, “Pakavs”, “LS Būve”, “Piran Media” un rīdzinieki “Stena IS”, nopērkot motociklu, formastērpus. Atbalstītāju mudināti, braucēji jau startēja pirmajās sacīkstēs Alojā.
— Kvalifikācijas braucienā starts bija ļoti cerīgs, labi izrāvāmies uz priekšu un cerējām apsteigt ne vienu vien konkurentu, — stāsta Zigismunds Birkenfelds. — Taču gadījās tehniska kļūme, salūza ātrumkārba, un mēs no sacensībām izstājāmies.
Pirmā neveiksme Zigismundu un Raimondu gan nebiedē. Jau šosestdien puiši dosies uz sacensībām Aizputē, bet jūlija sākumā — Rūjienā.