Šovasar Harija Potera fani tiksies Saldus rajona Vadakstes muižā, kur vairākās maiņās būs nometnes bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem.
Šovasar Harija Potera fani tiksies Saldus rajona Vadakstes muižā, kur vairākās maiņās būs nometnes bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem.
Nometne populārās bērnu grāmatas varoņa faniem Latvijā notiek jau otro gadu. Pagājušajā gadā tā bija populārākā atklātā bērnu vasaras nometne, kurā pulcējās 186 bērni no Liepājas, Ventspils, Valmieras, Rīgas, Daugavpils, Saldus, Jelgavas un citiem rajoniem.
Šogad nometnei būs vairākas maiņas: no 10. līdz 16. jūlijam — bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem, bet pusaudžiem 12 līdz 15 gadu vecumā — no 26. jūnija līdz 2. jūlijam un no 17. līdz 23. jūlijam.
Nometnes leģenda vēsta — no Burvestības ministrijas saņemta telegramma, ka Bazilisks (burvju čūska, kas ar skatienu nogalina tos, kuri dzimuši parastā, nevis burvju ģimenē) pirms sava bēdīgā gala paguvis izdēt olas, kurām nu jāizšķiļas. Tas var apdraudēt visu vientiešu pasauli! Tādēļ bērni aicināti palīgā atrast un iznīcināt šīs olas. Lai spētu veikt uzdevumu, vientiešu bērniem jāapgūst pirmās burvju iemaņas, apmeklējot herboloģijas, pareģošanas, aizsardzības pret tumšajām zintīm un citas interesantas un aizraujošas nodarbības. Škirmice nometnes dalībniekus palīdzēs sašķirot četros vientiešu torņos, un viņi cīnīsies par skolas kausu, krājot punktus par panākumiem vai arī zaudējot tos par pārkāpumiem. Nometnē ieradīsies arī īsts burvis!
Programmā paredzēti arī Kalambola treniņi un čempionāts, burvju darbnīcas, jautras sacensības, burvju disenītes un karaoke. Arī slavenākā pasaules burvja Deivida Koperfīlda videošovs ar neticamiem brīnumiem.
Informāciju par nometnēm vasaras brīvdienās var atrast mājaslapā: www.mirandasnometnes.lv.