Otrdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins
weather-icon
+-2° C, vējš 1.34 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Sirsnīga nedēļas nogale

Koknesiete Silvijas kundze, bijusī Valles pagasta kultūras darbiniece, sevišķi aizkustināta par pagājušās nedēļas nogalē notikušo pasākumu Vallē “Kad gadiem es pāri skatos…”.

Koknesiete Silvijas kundze, bijusī Valles pagasta kultūras darbiniece, sevišķi aizkustināta par pagājušās nedēļas nogalē notikušo pasākumu Vallē “Kad gadiem es pāri skatos…”. Viņa pastāstīja:
— Pirms 20 gadiem Vallē nodibinājās jauniešu deju kolektīvs. Toreiz tā vadītāja bija Gunta Škapare (tagad — Skuja), kura pašlaik vada tautas deju kolektīvu “Kalve” Jelgavā. Pēc tam to vadīja Ivars Babris, bet vēlāk — bijušais kolektīva dejotājs Aivars Kampa. Viņa laikā jauniešu deju kolektīvs pārtapa par vidējās paaudzes deju kolektīvu. Nu jau vairākus gadus deju kolektīvs ir tikai skolā, to vada Astrīda Celmiņa. Viņa arī bija iniciatore pasākumam, kurā visus bijušos dejotājus un kultūras darbiniekus aicināja kopā uz atmiņu vakaru. Tas patiešām bija ar mīlestību veidots pasākums, kuru vadīja vietējā teātra ļaudis. Patīkami, ka tajā piedalījās pagasta padomes priekšsēdētājs Arvīds Zvirbulis. Šķīrāmies ar vienu domu — Vallē var un vajag atjaunot vidējās paaudzes deju kolektīvu, tikai vajadzīgi drosmīgi vīri.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.