Vakar Aizkraukles rajona padomē kopā sanāca cilvēki, kuri pirms 38 gadiem —1967. gada 10. janvārī — bija Aizkraukles rajona un pilsētas dibinātāju pulkā.
Vakar Aizkraukles rajona padomē kopā sanāca cilvēki, kuri pirms 38 gadiem —1967. gada 10. janvārī — bija Aizkraukles rajona un pilsētas dibinātāju pulkā.
Raugoties uz sirmo, bet vēl arvien stalto vīru pulciņu, grūti iedomāties, ka pirms 38 gadiem viņi bija jauni un radošu ieceru pārpilni. Toreiz tas bija kas vienreizējs — Daugavas krastā tapa jauns rajons un pilsēta.
No toreizējo darbinieku plejādes šodien vēl joprojām turpat strādā sporta biedrības “Vārpa” padomes priekšsēdētājs Ēriks Tatarčuks un sociālās nodaļas vadītājs Ansis Eglīte. Citos amatos darbojas Ivars Sekacis, Vilma Brikmane un Dzintra Zalbaha.
Humors, atminoties bijušo, dzirkstī no Vitālija Kindzuļa, Harija Jaunzema, Jura Jančevska, Voldemāra Zaksa. Ir ko atcerēties.
— Kā todien putināja! Sniegs tā sniga, ka acis bija grūti atvērt, — atceras Ēriks Tatarčuks.
Šoreiz pārrunāja vētras postījumus patlaban un 1969. gadā. Toreiz vētras sekas vajadzēja likvidēt viņiem un daudziem citiem iestāžu vadītājiem. Pat govis nācies slaukt — atceras bijušais lauksaimnieks Ivars Sekacis.