Trešdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija
weather-icon
+-2° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Miris Latvijas pirmā prezidenta mazmazdēls

Miris Zviedrijā dzīvojušais Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmazdēls — ekonomists Andrejs Čakste.

Miris Zviedrijā dzīvojušais Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmazdēls — ekonomists Andrejs Čakste.
Latvijas un Zviedrijas pilsonis Andrejs Čakste dzimis 1952. gadā.
Viņš bija ieguvis ekonomista izglītību Stokholmas Ekonomikas augstskolā, brīvi pārvaldīja zviedru, latviešu, angļu valodu, kā arī spēja sazināties vācu un franču valodā.
Čakste darbojies vairāku kompāniju padomēs vai valdēs, piemēram, celtniecības materiālu ražošanas kompānijā “Consolis Oy Ab”, “Jelgavas maizniekā”, SIA “Valdemars 23”. Viņš vadījis dažādas kompānijas, plānojis to ekonomisko darbību, izstrādājis stratēģiju, kā arī strādājis pie investīciju piesaistes.
Čakste pērn bija pieteicies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka amatam.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.