Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atkritumos izmet pārtikas paku saturu. Ukrainas ieceļotāju atšķirīgā mentalitāte latviešiem nav saprotama

Redakcijā ar saviem novērojumiem vērsās kāda aizkraukliete. Viņai kaimiņos dzīvo ieceļotāji no Ukrainas, kas dzimtenē notiekošā kara dēļ ieradušies Latvijā un šeit saņem atbalstu. Ziņotāja pagājušajā nedēļā bija lieciniece izšķērdībai, kas viņu sāpināja — atkritumos izmests liels daudzums pārtikas, ko izdala Latvijas Sarkanais Krusts.

Sāp sirds par šādu rīcību

Kundze smejot sauc sevi par misis Flečeri (seriāla tēls, kuras prāts un enerģija palīdzējusi atrisināt desmitiem slepkavību), kas konkrētajā situācijā nav tālu no patiesības. Aizvadītajā trešdienā, veiksmīgas sakritības dēļ, kundze piefiksēja mirkli, kad kaimiņos dzīvojošie Ukrainas ieceļotāji devušies pēc atbalsta pakām, kas viņiem, dzīvojot Latvijā, likumīgi pienākas. Kuplajai saimei pienākas daudz, kastes uz dzīvokli tiek nestas vairākos piegājienos. Pēc tam sieviete pa logu pamanīja smagu atkritumu maisu iznešanu. Radās nelāga nojauta. Dodoties pie friziera, viņa piegāja pie konteineriem, kur kaimiņu izmestie maisi bija virspusē. Sieviete tos mazliet paplēsa vaļā un ieraudzīja, ka lielā apmērā izmesta pārtika, ko šie cilvēki saņēma atbalsta pakās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.