Kā vērtējat Ingrīdas Ūdres atbildes Eiroparlamentā?
— Kā vērtējat Ingrīdas Ūdres atbildes Eiroparlamentā?
Ārija Elksne Staburaga pagastā:
— Kad Ingrīda Ūdre devās uz Briseli, viņu vērtēju kritiskāk. Pēc atbildēm Eiroparlamentā manas domas par viņu ir daudz pozitīvākas. Domāju, ka Ūdre būs laba komisāre.
Arnolds Freibergs no Jaunjelgavas:
— Mani neinteresē notikumi, ja tie saistīti ar “blatu” politikā, kā tas bija, izvirzot Ingrīdu Ūdri par komisāri. Domāju, ka viņa šajā amatā Latvijas labā neko nepaveiks.
Janīna Narbute Neretā:
— Viņas atbildes, manuprāt, bija pārliecinošas. Ja izdosies viss, ko Ūdres kundze savā runā teica, būs labi.
Daina Kļaviņa no Aizkraukles:
— Neviena Ingrīdas Ūdres atbilde nebija tieša, tikai aplinkus. Domāju, ka viņa nebūs laba komisāre. Šajā amatā tomēr vajadzēja vīrieti.
Skaidrīte Klintaines pagastā:
— Patika Ingrīdas Ūdres atbildes. Tās bija saprotamas, un viņa pati nosvērta. Domāju, ka Ūdre labi strādās Eiroparlamentā. Vēlētos, lai tā būtu.