Sestdiena, 27. decembris
Elmārs, Inita, Helmārs
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Pilsētas sakopējiem tā turpināt!

Pēc raksta “Sāp sirds par nozāģētajiem kokiem”, kurš “Staburagā” bija publicēts 28. februārī, par šo tēmu izraisījās aktīva diskusija.

Pēc raksta “Sāp sirds par nozāģētajiem kokiem”, kurš “Staburagā” bija publicēts 28. februārī, par šo tēmu izraisījās aktīva diskusija. Gribu izteikt arī savu viedokli.
Kokus, krūmus un dzīvžogus ne tikai jāstāda, bet pēc kāda laika arī jākopj. Šopavasar iesāktais darbs Aizkraukles sakārtošanā ir veiksmīgs. Vajadzētu vēl vairāk izzāģēt gan kokus, gan krūmus, sakopt vecos dzīvžogus. Šie stādījumi ir pārauguši, pārkoksnējušies, apsūnojuši, klāti kaitēkļiem.
Piemēram, klinteņu dzīvžogs pie Aizkraukles novada ģimnāzijas klāts bruņutīm. Tāds pats ir aroniju dzīvžogs gar jaunā sociālā centra sētu un daudzviet citur.
Būtu jāizzāģē arī tie koki, kuru galotnes vai sānu zari ir aplauzti, nokaltuši. Pilsētas sakopšanas dienestam — tā turpināt!
Bulduru dārzkopības vidusskolas dendrologs, ainavu arhitekts Aivars Lasis vēl ļoti saudzējoši ir ieteicis sakopt pilsētu.
Guna Kucika, Bulduru dārzkopības tehnikuma daiļdārznieku kursa 1966. gada absolvente

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.