Trešdiena, 24. decembris
Ādams, Ieva
weather-icon
+-2° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Uz Rīgu pa kreiso krastu

Sakarā ar gaidāmo reģionālo reformu vēršos jūsu laikrakstā ar priekšlikumu par sabiedriskā transporta optimizācijas iespējām starp potenciālajiem reģioniem Daugavas kreisajā krastā maršrutā Aizkraukle — Rīga.

Sakarā ar gaidāmo reģionālo reformu vēršos jūsu laikrakstā ar priekšlikumu par sabiedriskā transporta optimizācijas iespējām starp potenciālajiem reģioniem Daugavas kreisajā krastā maršrutā Aizkraukle — Rīga.
Kopš 2003. gada 1. augusta autoceļam Rīgas HES — Jaunjelgava uzklāts melnais segums, tādējādi no Aizkraukles līdz Rīgai var nokļūt pa asfaltu Daugavas kreisajā krastā. Tas varētu būt interesanti uzņēmumiem, kuri nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumus.
Varu minēt vairākas priekšrocības:
pašreiz sabiedriskā transporta kustība Daugavas kreisajā krastā nav sakārtota, lai potenciālie pasažieri, kuri Rīgā strādā un mācās, varētu nokļūt galvaspilsētā ap pulksten 8 no rīta un izbraukt atpakaļceļā no Rīgas ap pulksten 17,
Daugavas kreisajā krastā ir mazāka satiksmes intensitāte, un ceļā līdz Rīgai ir mazāk apdzīvotu vietu, kas saīsina brauciena laiku,
pietiekami labs ceļa segums.
Varbūt ar jūsu laikraksta starpniecību autotransporta uzņēmumiem var radīt interesi par šī ceļa posma pasažieru satiksmes sakārtošanu.
Ar cieņu — jūsu laikraksta lasītājs Māris.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.