Jānis Jasaitis no Skrīveriem – Valdība Irākai jau piešķīrusi 58 tūkstošus latu, kaut gan paši dzīvojam nabadzībā.
Jānis Jasaitis no Skrīveriem
– Valdība Irākai jau piešķīrusi 58 tūkstošus latu, kaut gan paši dzīvojam nabadzībā. Lai palīdz tās valstis, kuras Irāku postīja, tās ir bagātas un pārdesmit miljonu tēriņu irākiešu atbalstam nemaz nejutīs.
Edgars Mucenieks Aizkrauklē
– Vajag palīdzēt. Ne materiāli, bet nosūtot produktus un humāno palīdzību — apģērbu un apavus. Jābrauc mediķiem, lai palīdzētu vismaz bērniem, jo Irākas slimnīcas nu izdemolētas.
Eduards Junkurs, koknesietis
– Mums pašiem savu vajadzību diezgan, īpaši grūti klājas invalīdiem un pensionāriem. Varētu nosūtīt pārtiku un apģērbu, Latvijas iedzīvotāju ziedojumus.
Zina Pakalniškaite, mazzalviete
– Iespēju robežās jāpalīdz, lai arī cik pašiem grūti. Valdība zina labāk, un tai jāuzticas. Kara postījumi vienmēr ir briesmīgi, tāpēc arī tik mazas valsts kā Latvija artavai ir nozīme.