Kopš šīs nedēļas sākuma Klintaines pagasta bibliotēkas apmeklētāji var izmantot datoru.
Kopš šīs nedēļas sākuma Klintaines pagasta bibliotēkas apmeklētāji var izmantot datoru. Vislielākā interese par jaunumu ir bērniem.
–– Dators domāts, lai pagasta iedzīvotājiem būtu iespēja apgūt pamatiemaņas darbā ar šādu tehniku, –– saka bibliotēkas vadītāja Otīlija Bīriņa. –– Pagaidām vislielākā interese par datoru ir bērniem. Viņi lielākoties izmēģina dažādas spēles.
Ar laiku datoru pieslēgs arī internetam, tad tā izmantošanas iespējas kļūs daudz plašākas. Pagaidām par datora lietošanu nav jāmaksā.
„Staburags” bibliotēkā sastapa trīs meitenes. Lai cik interesantas ir datorspēles, meitenes apgalvoja, ka tik un tā viņas labprāt lasa grāmatas, jo nekas nespēj izkonkurēt Annas Brigaderes pasakas vai Astrīdas Lindgrēnes „Karlsonu, kurš dzīvo uz jumta”. Meitenes ar interesi izskata arī jaunākos bērniem domātos izdevumus.