Trešdiena, 10. decembris
Guna, Judīte
weather-icon
+5° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Somi Kaibalā atver “Agribalt” veikalu

Kaibalā, šosejas Rīga — Daugavpils malā, SIA “Agribalt Latvia” atvērusi jaunu lauksaimniecības preču veikalu.

Kaibalā, šosejas Rīga — Daugavpils malā, SIA “Agribalt Latvia” atvērusi jaunu lauksaimniecības preču veikalu. Tas ir viens no trim “Agribalt Oy” uzņēmumiem Baltijas valstīs, un tā īpašnieki ir somi.
Veikala atklāšanā pazīstamais agronoms “Latvijas šķirnes sēklas” pārstāvis Valdis Dzenis uzsver:
— Pazīstu un zinu, ka somi ir kārtīgi biznesmeņi. Esam noslēguši līgumu ar viņiem. Ceru, ka somu mārketinga speciālisti mums palīdzēs pārdot vairāk, jo tepat blakus taču ir “Lāčplēša piens”, “Lāčplēša grauds”. Mans vēlējums: lai zemniekam ir iespēja vienuviet saņemt vairāk padomu, konsultāciju, iegādāties tehniku un noslēgt izdevīgus līgumus.
Pēc SIA “Lāčplēša piens” vadītājas Maldas Poikānes domām, latvieši ar savu produkciju “apgāzīs Eiropu”, ja tiks tur iekšā. Viņa pārliecināta, ka viens no svarīgākajiem faktoriem ir sakārtota vide un apstrādāti lauki.
Uzņēmums “Agribalt Latvia” mūsu valstī darbojas kopš 1999. gada. Tā mērķis — attīstīt Latvijā lauksaimniecības piederumu un graudu tirdzniecību. Šis ir specializēts lauksaimniecības uzņēmums, kas vienuviet nodrošina pilnu lauksaimniecības produktu klāstu un graudu realizāciju. Zemniekus var ieinteresēt fakts, ka, šajā uzņēmumā nododot izaudzēto graudaugu ražu, viņi var saņemt vajadzīgās preces.
“Agribalt Latvia” izplata tādus pasaulē pazīstamus produktus kā “John Deere” tehniku, “Sampo” kombainus un kaltes, “ALA Talkkari” un “Kesla Patu” uzkarināmo tehniku, plēves. Jau izveidojusies ilggadēja sadarbība ar firmām “Kemira”, “Novartis”, kas ļauj izvēlēties daudzveidīgu un labu produkciju.
Latvijā izveidoti pieci reģionālie centri, kas darbojas Jelgavā, Priekuļos, Grobiņā, Gulbenē un tagad arī Kaibalā. SIA “Lāčplēša grauds” saimnieki Māris Mežapuķe un Ilgonis Rags gandarīti, ka šis jaunais veikals iekārtots viņu telpās. Viņi pārliecināti, ka zemniekiem būs vieglāk realizēt izaudzētos graudus, saņemt finansējumu un investīcijas no minerālmēslu rūpnīcām un tehnikas izgatavotājiem.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.