Svētdiena, 17. augusts
Vineta, Oļegs
weather-icon
+12° C, vējš 4.59 m/s, R-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Aizkraukles dīķī noslīkst vīrietis

Sestdienas, 11. jūlija, vakarā no ūdenstilpes Aizkrauklē, Skolas ielā, ugunsdzēsēji glābēji izcēla vienu bojāgājušo un nodeva Valsts policijas darbiniekiem — informē Valsts policijas pārstāve Viktorija Gribuste. Ugunsdzēsēji glābēji ūdenstilpi pārmeklēja ar laivu un tādējādi atrada noslīkušo.

Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa informē: “Kā liecina sākotnējā informācija, 11. jūlijā Aizkrauklē, Skolas ielā, pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ dīķī noslīka 1979. gadā dzimis vīrietis. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess un visu apstākļu noskaidrošanai ir nozīmēta ekspertīze.”  

“Staburags” saņēma neoficiālu informāciju, ka dīķī noslīkušais vispirms esot lietojies alkoholu, konfliktējis ar pudeles brāļiem, pēc tam par kaut ko apvainojies, izdomājis, ka pārpeldēs dīķi un ies mājās, taču noslīcis. Tā ir patiesība vai nē, to noskaidros Valsts policija. 

VUGD pārstāve uzsver, ka, atpūšoties pie ūdenstilpes, pārdrošība, neuzmanība un alkohola lietošana var novest pie traģiskām sekām. 


Staburags.lv bloku ikona Komentāri