“Staburagā” lielākoties lasāmi pirkšanas un pārdošanas sludinājumi. Lai gan mūsdienu tehnoloģijas paver ērtāku iepazīšanos internetā, reizēm avīzē tiek ievietots arī kāds iepazīšanās sludinājums — pēdējo divu mēnešu laikā tādi ir bijuši pieci.
Nesen kāds vīrietis šķendējās — divas reizes avīzē ielicis iepazīšanās sludinājumu, taču nekāda labuma. Arī kāds četrdesmitgadīgs vīrietis pēc sludinājuma nesaņēmis nevienu vēstuli. Taču mūsu lasītājs Jāņa kungs (vārds mainīts) gan uzskata, ka iepazīšanās ar avīzes starpniecību vēl “strādā”. Viņš savulaik bija ievietojis sludinājumu internetā un bija ļoti vīlies, ka no Aizkraukles reģiona atsaukusies tikai viena sieviete, kaut par vēstuļu trūkumu nevarēja sūdzēties. Pāris sievietēm piezvanīja, bet tas arī viss. Tad viņš ievietoja sludinājumu “Staburagā”. Atsaucās vairākas sievietes (jaunākajai bija nedaudz pāri piecdesmit), ar piecām viņam pat bija tikšanās, taču “klikšķa”, lai tās turpinātu, nebija. Pēc divām nedēļām no sludinājuma publicēšanas piezvanīja vēl viena no kaimiņu pagasta. Viņi tikās pāris dienu pēc Valentīndienas. Un tikties turpina vēl līdz šai dienai. Viņai ir 65, Jānim pēc Ziemassvētkiem būs 66.
***
Kas to lai zina, no kā atkarīgs veiksmīgs sludinājums, taču Jāņa piemērs varbūt spēs iedrošināt kādu vientuļnieku — iespējams, jūsu otrā pusīte nemīt nemaz tik tālu, un Amors to tik vien gaida, lai jūs savestu kopā. ◆