Sestdiena, 16. augusts
Astra, Astrīda
weather-icon
+17° C, vējš 4.86 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Argentīnā vilcienu vadītāji pieķerti snaužot darba laikā

Argentīnā vilcienu vadītāji darba laikā pieķerti snaužot pie kontroles paneļa, runājot pa telefonu un lasot grāmatas, trešdien atklāja amatpersonas.

“Mazāk nekā mēnesi pēc tam, kad vilcienu vadītāju kabīnēs tika uzstādītas videokameras, rezultāti ir nomācoši,” uzsvēra transporta ministrs.

Novērošanas kameras sāka uzstādīt pēc vilcienu avārijas jūnijā, kad netālu no Buenosairesas dzīvību zaudēja trīs cilvēki.

Ministrs norādīja, ka viens no vadītājiem, kas videoierakstos redzams snaužam, jau atstādināts no amata. Viņš vadīja vilcienu ar tūkstoš pasažieriem.

Spānijā 24.jūlijā vilciena avārijā dzīvību zaudēja 79 cilvēki. Izmeklēšanā atklājies, ka negadījuma brīdī vilciena mašīnists runājis pa darba tālruni un pētījis karti vai kādu citu dokumentu. Avārijas brīdī vilciens traucās ar ātrumu 153 kilometri stundā.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri