Vietalvas pagastā pie ziņojumiem bija lasāms aicinājums 22. februārī plkst. 18 atnākt uz pasākumu “Nekur nav tik labi kā mājās” Odzienas skolas mazajā zālē. Pasākumā piedalījās Pērses pamatskolas kolektīvs ar izrādi “Sprīdītis”, un pēc izrādes varēja skatīties Ulda Eiduka filmētos materiālus par Vietalvas pagastu.
Paldies Pērses pamatskolas kolektīvam, kas skatītājiem radīja jaukus brīžus, spēlējot izrādi “Sprīdītis”!
Šī pasaka katru aicina atgriezties bērnībā un pakavēties mīļās atmiņās par mājām. Patīkami pārsteidza režisores veidotās skatuves darbības, iesaistot skolēnus un jauniešus izrādē. Vēja mātes varenība bija nepārprotama, izmantojot vienkāršus materiālus. Sprīdītis izcili cīnījās ar vēju un princesīti mīklu minēšanā. Režisore skatītājiem palīdzēja izrādi ieraudzīt savādāku, jo iekļāva tajā mūsdienīgas dziesmas, kas atbilda situācijai izrādē.
Jaukus brīžus sagādāja arī Ulda Eiduka filmētie materiāli, kuros redzējām pazīstamus cilvēkus un pakavējāmies atmiņās arī par tiem, kuru vairs nav mūsu vidū.
Gribas teikt paldies arī Odzienas skolas darbiniekiem, kuri savās telpās uzņēma Pērses pamatskolas kolektīvu.
Kultūras darba organizatore Vietalvas pagastā Mairita Pavloviča uz šo pasākumu nemaz neieradās un savā vietā nevienu, kas izpildītu viņas pienākumus, arī nenorīkoja, lai pasākums varētu notikt bez pārsteigumiem un negatīvām emocijām.
Varbūt pat ir labi, ka Vietalvas pagastā nav kultūras nama, jo 22. februārī aicinātais kolektīvs, fotogrāfs Uldis, kā arī skatītāji stāvētu aiz slēgtām kultūras nama durvīm.
Paldies Vietalvas dramatiskajam kolektīvam, kurš bija padomājis par apsveikumu ciemiņiem, un skolas direktorei Ivetai Dūmiņai, kura centās glābt situāciju.