Svētdiena, 8. februāris
Aldona, Česlavs
weather-icon
+-9° C, vējš 2.24 m/s, A vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Jautājums

— Vai degvielas cenu kāpums mainīs jūsu ikdienu?

Jānis Porietis
Skrīveros
— Automašīnu cenšos izmantot pēc iespējas retāk, ja iespējams, eju kājām. Vienā reizē degvielu vairāk kā 10 latu vērtībā tvertnē nelēju ne pirms cenu kāpuma, ne arī tagad.
Viktors
Dembovskis,
aizkrauklietis
— Braucu diezgan reti, tāpēc cenu kāpums mani īpaši neietekmē. Ja vajadzētu braukt garāku ceļa posmu, tad, protams, pieliet pilnu tvertni par šādu cenu negribētu.
Alvis
Ikaunieks
Jaunjelgavā
— Mazliet ietekmē, jo jābrauc tāpat, turklāt diezgan daudz. No cenu kāpuma vairāk  “cieš” maks, tomēr braukšanas paradumus nemainu. Morāli jānobriest tam, ka cena nesākas ar nulli, bet ar vieninieku.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.