Svētdiena, 8. februāris
Aldona, Česlavs
weather-icon
+-8° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Iespējama vēl trešā vētra

Gada pēdējā nedēļā Latvijā iespējama vēl trešā vētra — vēja pastiprināšanās atkal gaidāma ceturtdien — prognozē sinoptiķi.

Trešdien vējš pierims — dienā pūtīs lēns līdz mērens rietumu vējš, kas pāries dienvidu vējā. Tas pamazām sāks pastiprināties naktī uz ceturtdienu. Saskaņā ar prognozēm ceturtdien un naktī uz piektdienu valsts lielākajā daļā gaidāmas dienvidu, dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 15 — 19 metriem sekundē, bet jūras piekrastē vējš brīžiem pastiprināsies līdz 22 — 27 metriem sekundē. Pēc pirmdienas un otrdienas siltuma rekordiem trešdien valsts lielākajā daļā nebūs siltāks par +4 grādiem, un no rīta nedaudz piesals. Ceturtdien līdz ar vēja pastiprināšanos kļūs nedaudz siltāks, bet nedēļas nogalē ieplūdīs vēsāks gaiss, brīžiem snigs, un Jaunais gads nāks ar nelielu salu. 2012. gada pirmajās dienās Latvijas tuvumā būs gan aukstas, gan siltas gaisa masas, tādēļ saglabāsies nepastāvīgi laikapstākļi. 

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.