Pirmdiena, 9. februāris
Simona, Apolonija
weather-icon
+-18° C, vējš 1.03 m/s, R-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Ārzemnieki izdaiļo Mazzalvi

Mazzalvē noslēgusies starptautiska jauniešu nometne, kurā piedalījās vairāk kā divdesmit jauniešu no  Latvijas, Itālijas, Vācijas un Lietuvas. Programmas “Jaunatne darbībā” nometne Neretas novadā notika pirmo reizi, un tā organizēta sadarbībā ar Daugavpils jauniešiem.

Nometnē piedalījās arī pieci jaunieši no Mazzalves pagasta.
Nedēļas laikā jaunieši dalījās pieredzē, stāstīja par savām valstīm, pārrunāja aktuālās  problēmas Eiropas Savienībā, veica arī brīvprātīgo darbu — pie bērnu dienas centra “Vālodzīte” izveidoja rotaļu laukumu,  kurā atjaunoja šķēršļu joslu. “Tagad pie bērnu centra ir atpūtas laukums, kuru rotā “Stand up for your values” logo. Piemēram, riepas ir nokrāsotas dalībvalstu karogu krāsās, tas bija interesanti un jautri,” saka nometnes dalībnieks mazzalvietis Jānis Odiņš. Jaunieši organizēja koncertus Mazzalves pamatskolas skolēniem, pagasta iedzīvotājiem un sociālās aprūpes centra “Mēmele” klientiem. Nometnes dalībniekiem bija iespēja nostiprināt zināšanas angļu valodā, jo tā visu nedēļu bija jauniešu saziņas valoda.
Šajā laikā nodibināti arī savstarpēji kontakti, un trīs Mazzalves jaunieši— Edgars Griškevičs, Jānis Odiņš un Jānis Grahoļskis —  uzaicināti piedalīties starptautiskā nometnē, kas notiks Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.