Ar sacensībām Baltezerā beidzies šīgada Latvijas čempionāts spiningošanā. Tāpat kā pērn uz goda pjedestāla kāpa abas spiningotāju komandas no Kokneses.
Kaut gan cope Baltezerā neveicās — zivis nemaz nevēlējās tvert piedāvātos mānekļus, tomēr koknesiešiem izdevās gūt pietiekami labus lomus, lai arī čempionāta ceturtajā kārtā gūtu samērā labus rezultātus un uzvarētu.
Kopvērtējumā Latvijas 2009. gada čempionu nosaukumu izcīnīja komandas “Koknese RRKP Būve” pārstāvji Viesturs Saulītis un Modris Bērziņš. Viņi gan neuzvarēja nevienā kārtā, taču panākumu nodrošināja rezultātu stabilitāte. Sudraba medaļas ieguva Ivars Dubra un Juris Nagainis no komandas “Mēs zivīm”. Bronzas medaļas izcīnīja visreālākie pretendenti zelta medaļām Juris Fjodorovs un Dzintars Zujevs (“Koknese RRKP Būve”). Viņiem liktenīga bija otrā kārta, kad Daugavā nedarbojās laivas motors un viņi palika bez rezultāta.
Arī komandu vērtējumā labākie bija koknesieši. Par čempioniem kļuva “Koknese RRKP Būve”, komanda “Koknese” — trešā.
Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas prezidents Jānis Stikuts pēc šīgada čempionāta rezultātiem izveidojis rangu tabulu. Tajā pirmā ir Viestura Saulīša un Modra Bērziņa ekipāža, trešajā vietā — Juris Fjodorovs un Dzintars Zujevs, arī ceturtie koknesieši — Igors Dubovskis un Ainārs Grieķers. Vēl viens koknesiešu duets — Silvija Strode un Andrians Jerohins — desmitais.
Pērn zelta medaļas izcīnīja komanda “Koknese”, bet “Koknese RRKP Būve” bija otrā.